Acasă » SOC » Politistii olandezi i-au returnat cocaina descoperita in geanta

Politistii olandezi i-au returnat cocaina descoperita in geanta

De: Cancan 20/06/2009 | 00:00
Politistii olandezi i-au returnat cocaina descoperita in geanta

Unei tinere in varsta de 22 de ani, Politia olandeza i-a confiscat o parte din lucruri in timpul unei razii intr-un club. Atunci cand a fost chemata la sectie sa-si recupereze poseta, fata a fost uimita sa gaseasca in ea si un pliculet cu cateva grame de cocaina. Evenimentul s-a produs in orasul Oosterwolde, atunci cand politistii nu au observat ca fata detinea droguri tari, lucru interzis chiar si in Olanda. Fata a fost uimita sa-si gaseasca in geanta si cele patru grame de cocaina si a sunat imediat un avocat. Acesta a sfatuit-o sa se duca singura la politie si sa predea drogurile pentru a nu avea totusi surpriza de a fi arestata pentru detinere de droguri tari.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video