Acasă » SOC » Politistul-traficant vindea droguri unor dealeri dati in urmarire

Politistul-traficant vindea droguri unor dealeri dati in urmarire

De: Cancan 29/04/2010 | 00:00
Politistul-traficant vindea droguri unor dealeri dati in urmarire
Agentul Bogdan Butnariu, politist la Sectia 3 din Capitala, care a fost arestat acum doua zile pentru trafic de droguri, vindea "marfa" chiar in zona in care superiorii il trimiteau sa prinda alti dealeri, dati in urmarire!

Agentul Bogdan Butnariu, politist la Sectia 3 din Capitala, care a fost arestat acum doua zile pentru trafic de droguri, vindea "marfa" chiar in zona in care superiorii il trimiteau sa prinda alti dealeri, dati in urmarire!

Anchetatorii spun ca agentul Butnariu a vandut droguri unui agent de politie aflat sub acoperire, care are acelasi nume de cod cu cel al agentului care a demascat un alt politist-traficat, in urma cu cateva luni.

In apararea sa, Bogdan Butnariu spune ca nu stie daca a vandut sau nu droguri pentru ca ar avea in cap o placuta de titan dupa un accident suferit in urma cu zece ani si din cand in cand iti pierde memoria.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video