Acasă » Showbiz » Showbiz internațional » Janet Jackson a născut la 50 de ani! Ce nume i-a pus artista primul ei băieţel

Janet Jackson a născut la 50 de ani! Ce nume i-a pus artista primul ei băieţel

De: Cancan 04/01/2017 | 08:50
Janet Jackson a născut la 50 de ani! Ce nume i-a pus artista primul ei băieţel

Janet Jackson a devenit mămică pentru prima dată! Artista a născut la 50 de ani primul ei băieţel.

Janet Jackson este mai fericită ca niciodată! Artista a devenit mămică pentru prima dată la 50 de ani. Vedeta a adus pe lume un băieţel, căruia i-a pus numele Eissa Al Mano.

”Janet Jackson şi soţul ei, Wisam Al mana, au devenit părinţi pentru prima dată. Artista de 50 de ani a născut primul ei băieţel la vârsta de 50 de ani, marţi, 3 ianuarie. Cei doi îl vor prezenta tuturor pe fiul lor, Eissa Al Mano. Janet a avut o naştere uşoară şi sănătoasă şi se odihneşte. La această oră nu sunt disponibile mai multe detalii”, au declarat surse pentru usmagazine.com.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video