Cabral: „Oricat de mult te-ai agita, pe lumea asta exista trei tipuri de femei: Doamne, c***e si…” Vezi continuarea!

Showbiz
Cabral: "Oricat de mult te-ai agita, pe lumea asta exista trei tipuri de femei: Doamne, c***e si..." Vezi continuarea!

Potrivit simpaticului prezentator de la Acasa TV, doamnele si domnisoarele se impart in trei mari categorii.

Pe lumea asta, oricat de mult te-ai agita si-ai spune tu, exista trei tipuri de femei: a) Doamne b) C***e c) Doamne-Doamne… ce mai c***e!„, a scris Cabral pe blogul lui.

In finalul postarii, prezentatorul TV si-a rugat cititorii, in speta pe cei de sex masculin, sa aleaga femeia ideala din cele trei categorii.

Cei mai multi au votat pentru „Aleg o DOAMNA. Asa-mi place, sa fie doamna sufletului meu!„, in timp ce doar 11% si 9% au optat pentru „DOAMNE-DOAMNE CE MAI C***E pe lumea asta, si toate aleeee meleeeee!” si, respectiv, pentru „Aleg o C***A. Sa-mi faca toate damblalele, sa traiesc toate experientele, sa-mi fac toate damblalele!„.

J.D.

Banner


 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video