Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Gina Pistol s-a mutat de o luna si jumatate la Targu-Jiu, dupa iubitul ei, Mihai Radut: „Ma simt bine aici, e foarte fain!”

Gina Pistol s-a mutat de o luna si jumatate la Targu-Jiu, dupa iubitul ei, Mihai Radut: „Ma simt bine aici, e foarte fain!”

De: Cancan 31/08/2012 | 00:00
Gina Pistol s-a mutat de o luna si jumatate la Targu-Jiu, dupa iubitul ei, Mihai Radut: Ma simt bine aici, e foarte fain!
Gina Pistol și Mihai Răduț s-au despărțit din cauza diferenței de vârstă. Sursă foto: CANCAN.RO

Ce sacrificii nu face o femeie, din iubire! Indragostita lulea de fotbalistul Mihai Radut, Gina Pistol n-a stat nici o clipa pe ganduri atunci cand acesta s-a mutat la Targu-Jiu sI a invitat-o sa-l insoteasca. Fara nici o urma de regret, Gina a dat cu piciorul vietii de vedeta din Capitala, intorcandu-se aici doar ocazional, pentru job-uri.

Ceea ce parea o idila de o vara s-a transformat intr-o poveste de dragoste promitatoare, intre Gina Pistol sI fotbalistul Mihai Radut. In ciuda diferentei de varsta, cei doi par ca se inteleg de minune sI nu concep sa stea despartiti decat atunci cand sunt situatii de urgenta. Asa se face ca Gina a renuntat la viata „glamuroasa” din Capitala sI s-a mutat impreuna cu iubitul ei, la Targu-Jiu, inca din luna iulie: „Stau cu el de la inceput, de cand s-a mutat el. Ma simt bine aici, e foarte fain. Noi suntem foarte bine impreuna”, a declarat Gina, pentru CANCAN. Cum, din cand in cand, mai are job-uri in Bucuresti, vedeta mai viziteaza ocazional Capitala, insa se intoarce de fiecare data glont la Targu-Jiu, nedorind sa lipseasca prea mult de acasa.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video