Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Gina Pistol: „Sunt pe ultima suta de metri si eu nu stiu unde o sa fac Revelionul”

Gina Pistol: „Sunt pe ultima suta de metri si eu nu stiu unde o sa fac Revelionul”

De: Cancan 17/12/2011 | 00:00
Gina Pistol: Sunt pe ultima suta de metri si eu nu stiu unde o sa fac Revelionul

Gina Pistol si iubitul ei, Nicola, nu au decis nici pana acum unde ii va gasi noul an.

Frumusica blondina va sta cu familia de Craciun, dar de Revelion nu are inca niciun plan.

„Craciunul il voi face acasa ca in orice an. Revelionul inca nu stiu. Este singurul an in care inca nu mi-am facut un plan. Sunt pe ultima suta de metri si eu nu stiu unde fac Revelionul. As prefera un Revelion unde sa ma simt bine. Sunt perioade cand simti nevoia sa ai un Revelion mai intim sau perioade in care vrei sa iesi, sa fii inconjurata de multa lume”, a declarat Gina Pistol pentru Zeus TV.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video