Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Lui Razvan Fodor i s-a facut rau la „Serviti, va rog!” Vezi de ce i-a venit sa vomite

Lui Razvan Fodor i s-a facut rau la „Serviti, va rog!” Vezi de ce i-a venit sa vomite

De: Cancan 09/08/2012 | 00:00
Lui Razvan Fodor i s-a facut rau la Serviti, va rog! Vezi de ce i-a venit sa vomite

Nea Marin l-a pus la treaba si pe Razvan Fodor: sa faca curat in cusca hipopotamului.

Inarmat cu un furtun cu apa, Fodor s-a urcat in cusca hipopotamului si a incercat sa o curete, vizibil nemultumit de aceasta activitate. Insa din cauza mirosului neplacut, Fodor a fost la un pas de a vomita in cusca. „Nu am ce sa racai. Asta e constipat, a comentat el”, apoi a inceput sa incarce fecalele animalului intr-o roaba.

„Am intrat la hipopotam. Nu era acolo mare c***t dar a trebuit sa dau cu jetul cu apa. Si cand a atins apa mizeria aia care mai ramasese pe jos s-a ridicat un miros pe care eu nu l-am mai simtit demult. Eu am crezut ca la porci mirosul este odios. Ei bine, nu! La hipopotam. nu stiu ce c***t mananca. dar putea de am innebunit. Ma, imi venea sa vars, imi venea sa imi vars stomacul!”, a explicat Fodor dupa acest episod.

Razvan Fodor si-a iesit din minti! L-a injurat pe nea Marin ca la usa cortului! „Te doare-n p***a, tu esti uscat. Eu sunt fleasca tot! Lasa-ma in pace, ca m-ai disperat!

VIDEO Scandal colosal! Pavel Bartos a plecat din „Serviti, va rog!”: „Ma doare in p***a! Asta e proasta rau de tot, s-a intrecut orice limita!” – Nu l-ai mai vazut niciodata in halul asta

Gina Pistol, ciufulita si cu ochii umflati de somn! Vezi aici cum arata cand se trezeste dimineata!

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video