Un celebru model a apărut cu o vestimentaţie şocantă la un festival. Imagini incendiare!

Știri

Imaginea a stârnit numeroase reacţii pe pagina de Facebook respectivă şi 2.500 de like-uri. Reacţiile au fost diverse, unii criticând vestimentaţia, alţii, din contră, lăudând iniţiativa.

Giulia Salemi a atras, desigur, toate privirile la festivalul respectiv, ca şi un alt model, care a venit cu o rochie la fel de sexy.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video