Catalin Maruta a facut un anunt cu care si-a facut fanii sa lacrimeze

m.cancan.ro
catalin maruta

Catalin Maruta a lasat un mesaj impresionant pe pagina personala de Facebook, unde a primit mii de like-uri si comentarii de la fanii lui.

Prezentatorul tv se afla in Israel alaturi de Andra, sotia lui, careia i-a facut o declaraie suprinzatoare.

 

Acesta a tinut sa-i spuna artistei ca este persoana cea mai importanta din vaita lui, iar fara ea viata lui ar fi lipsita de sens. Cei doi sunt impreuna de cativa ani si au baietel pe nume David.

" Am cea mai frumoasa sotie . Am cel mai bun OM langa mine, cel mai intelegator, persoana care mi-a daruit tot ce poate fi mai frumos si anume pe - David ! Pentru toate lucrurile acestea si inca alte sute de mii, te iubesc !", a scris Catalin Maruta pe contul de Facebook.

L.C

vezi comentariile
Alte CANCAN-uri tari
Razvan Simion captura
Mihai Nesu principala "Esti o Iudă!"Tradarea lui Gigi care i-a lasat cel mai amar gust lui Mihaita Nesu! Cum l-a umilit inainte sa plece de la Steaua!
Madalina Manole Langa noi se sting si mor! Batrani si bolnavi, parintii Madalinei Manole au ajuns sa ceara asta de la stat ca sa poata supravietui
Top articole
Citite
Comentate
sbg

"La 14 ani mi-am pierdut virginitatea si eram dependenta de droguri". Dezvaluirea SOC facuta de una dintre cele mai dorite femei

Si-a exprimat regretul pentru viata sexuala inceputa prea curand si pentru ca la numai 14 ani era de
Pe acelasi subiect
catalin maruta

Iubire la cote maxime! Vezi ce declaratie de dragoste i-a facut Catalin Maruta sotiei lui, Andra

Formeaza unul dintre cele mai indragite si bine sudate cupluri din showbiz. Andra si Catalin Maruta sunt casatoriti de cinci ani insa se iubesc ca in prima zi. Dovada sta si o declaratie de dragoste de-a dreptul emotionanta facuta de sot nevestei.

Andra

Declaratia sincera a Andrei, la inceput de 2014: "Suntem pregatiti sa avem..."

Andra si Catalin Maruta au una dintre cele mai linistite relatii din showbiz si, pe amandoi, probabil i-a ajutat foarte mult faptul ca stiu exact care sunt bucuriile si neajunsurile unei cariere in lumina reflectoarelor.

maruta

A vrut sa le strice Revelionul colegilor! Maruta a cantat "Pusca si cureua lata"! Vezi aici cum au reactionat cand l-au auzit!

Multi sunt cei care, mai ales la petreceri, dupa ce atmosfera se mai incinge, isi incearca talentele de cantaret! Nu toti cei care se pun pe cantat sunt insa si buni, iar Catalin Maruta e renumit pentru ca nu prea le are cu cantatul.

maruta

Cătălin Măruţă a "fugit" din România! Prezentatorul TV a dat gerul din ţară pe soarele arzător din străinătate!

Cătălin Măruţă a dat temperaturile neprietenoase din România pe soarele din străinătate. El isi va petrece Revelion in "Tara sfântă", unde va prezenta un festival românesc.

Comentarii
Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam de pe www.cancan.ro acele mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.
Nume Mesaj
Vouch (5.1.2014, 16:38:43)
Primeşti 2 lei pentru fiecare membru din oraşul Timişoara pe care îl aduci şi 0.40 lei pentru membrii din restul ţării, iar dacă te înregistrezi până în data de 15.02.2014, timp de un an de zile, vei primi câte 1 leu pentru fiecare comandă făcută de către membrii tăi direcţi (nivel 1) şi 0.5 lei pentru fiecare comandă facută de membrii tăi indirecţi (nivel 2). http://www.vouch.ro/inregistrare/17324
mort de beat (4.1.2014, 15:17:20)
@fan andra si maruta Lasa,bre,ca rozul nu-i atit de roz cum pare!
daniel (3.1.2014, 18:51:34)
Castiga bani,din marketing din citit email-uri,simplu,rapid,nu trebuie sa investesti nici macar 1 cent,totul ESTE gratis,tu castigi de pe citit emailuri si de pe dat clickuri pe reclame,eu am luat deja 190 lei in doua saptamani,doar trebuie sa iti faci cont pe link-ul de mai jos,sa iti validezi contul dupa email-ul tau,sa intri pe contul inregistrat,iti completezi profilul cu datele tale REALE, apoi poti incepe sa castigi bani simplu,usor ,rapid,iti ia doar 5 minute pe zi,in plus primesti din start pentru creare contului tau 6 dolari,incepi de la 6 !click >> http://goo.gl/gzhXDV
vera (3.1.2014, 17:48:29)
o vacanta nu ne strica, sa ne fie dor de voi. in fiecare ziiiii.offf
fan andra si catalin maruta (3.1.2014, 14:05:59)
sunteti minunati! un cuplu minunat! foarte frumos catalin! declaratia ta pentru scumpica andra mi-a dat lacrimiile! asa un barbat ca tine rar intalnesti! altii nu ar face asta! da tu esti diferit! tu esti un barbat diferit! unul mai special cand erati iubiti (asta cand erati cu tonomatu dp 2) va iubeam si atunci si am sa va iubesc si atunci! va puuuup! sunteti o pereche minunata si niste parinti minunati! davidutu sigur e mandru sa aiba asa parinti minunati langa el! va puuuuup! :))) distractie placuta in vacanta!
fan andra si catalin maruta (3.1.2014, 14:05:59)
sunteti minunati! un cuplu minunat! foarte frumos catalin! declaratia ta pentru scumpica andra mi-a dat lacrimiile! asa un barbat ca tine rar intalnesti! altii nu ar face asta! da tu esti diferit! tu esti un barbat diferit! unul mai special cand erati iubiti (asta cand erati cu tonomatu dp 2) va iubeam si atunci si am sa va iubesc si atunci! va puuuup! sunteti o pereche minunata si niste parinti minunati! davidutu sigur e mandru sa aiba asa parinti minunati langa el! va puuuuup! :))) distractie placuta in vacanta!
fan andra si catalin maruta (3.1.2014, 14:05:59)
sunteti minunati! un cuplu minunat! foarte frumos catalin! declaratia ta pentru scumpica andra mi-a dat lacrimiile! asa un barbat ca tine rar intalnesti! altii nu ar face asta! da tu esti diferit! tu esti un barbat diferit! unul mai special cand erati iubiti (asta cand erati cu tonomatu dp 2) va iubeam si atunci si am sa va iubesc si atunci! va puuuup! sunteti o pereche minunata si niste parinti minunati! davidutu sigur e mandru sa aiba asa parinti minunati langa el! va puuuuup! :))) distractie placuta in vacanta!
fan andra si catalin maruta (3.1.2014, 14:05:46)
sunteti minunati! un cuplu minunat! foarte frumos catalin! declaratia ta pentru scumpica andra mi-a dat lacrimiile! asa un barbat ca tine rar intalnesti! altii nu ar face asta! da tu esti diferit! tu esti un barbat diferit! unul mai special cand erati iubiti (asta cand erati cu tonomatu dp 2) va iubeam si atunci si am sa va iubesc si atunci! va puuuup! sunteti o pereche minunata si niste parinti minunati! davidutu sigur e mandru sa aiba asa parinti minunati langa el! va puuuuup! :))) distractie placuta in vacanta!
fan andra si catalin maruta (3.1.2014, 14:05:45)
sunteti minunati! un cuplu minunat! foarte frumos catalin! declaratia ta pentru scumpica andra mi-a dat lacrimiile! asa un barbat ca tine rar intalnesti! altii nu ar face asta! da tu esti diferit! tu esti un barbat diferit! unul mai special cand erati iubiti (asta cand erati cu tonomatu dp 2) va iubeam si atunci si am sa va iubesc si atunci! va puuuup! sunteti o pereche minunata si niste parinti minunati! davidutu sigur e mandru sa aiba asa parinti minunati langa el! va puuuuup! :))) distractie placuta in vacanta!
fan andra si catalin maruta (3.1.2014, 14:03:55)
sunteti minunati! un cuplu minunat! foarte frumos catalin! declaratia ta pentru scumpica andra mi-a dat lacrimiile! asa un barbat ca tine rar intalnesti! altii nu ar face asta! da tu esti diferit! tu esti un barbat diferit! unul mai special cand erati iubiti (asta cand erati cu tonomatu dp 2) va iubeam si atunci si am sa va iubesc si atunci! va puuuup! sunteti o pereche minunata si niste parinti minunati! davidutu sigur e mandru sa aiba asa parinti minunati langa el! va puuuuup! :))) distractie placuta in vacanta!
First page < Back Last page