Acasă » Showbiz » Showbiz intern » E buna Moni, dom’ saxofonist?

E buna Moni, dom’ saxofonist?

De: Cancan 22/10/2009 | 00:00
E buna Moni, dom' saxofonist?

ADMIRATIE. Flavius Teodosiu se lasa prada formelor apetisante ale lui Moni, pe care o admira cu pofta si… sinceritate GLUMITE. Saxofonistul se amuza la glumele doamnei Columbeanu, pe care nu o gaseste doar sexy, ci si mucalita INTERES. Monica se intoarce, pentru a urmari prezentarea de moda, spre bucuria cantaretului Monica Columbeanu continua sa faca furori printre barbatii din inalta societate. Indiferent ca sunt insotiti sau nu, acestia pur si simplu nu se pot abtine si o dezbraca din priviri pe sotia lui Iri. Ultimul cazut in plasa lui Moni a fost saxofonistul Flavius Teodosiu, care nu s-a putut abtine sa nu-i admire formele apetisante, la o prezentare tinuta la Casa Vernescu. Dupa ce au schimbat doua-trei vorbe, doamna Columbeanu s-a intors pentru a urmari show-ul, lucru de care a profitat la maximum saxofonistul. Hei, baieti, fara aluzii fine la saxofon, ca nu e frumos!

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video