Acasă » Showbiz » Showbiz intern » A folosit toaleta fara usa din fundul gradinii

A folosit toaleta fara usa din fundul gradinii

De: Cancan 05/11/2009 | 00:00
A folosit toaleta fara usa din fundul gradinii

GHINIONISTA. Anamaria Ferent a avut de alergat, cu masina, ce-i drept, dupa o toaleta Cantareata a avut parte de o intamplare de-a dreptul bizara, la sfarsitul lunii septembrie, cand a fost nevoita sa strabata cativa km in cautarea unei toalete. Aflata in localitatea Comana, unde a avut de sustinut un concert in aer liber, Anamaria Ferent a intampinat dificultati in rezolvarea unei… necesitati fiziologice. Pentru ca wc-urile ecologice erau amplasate foarte aproape de public, cantareata le-a evitat strategic, bazandu-se pe faptul ca isi va rezolva problema la un local din apropiere. Spre ghinionul ei, nu a gasit niciunul. Potrivit surselor noastre, artista a fost scoasa din incurcatura de o doamna in varsta, care i-a pus la dispozitie wc-ul din curte. E adevarat ca am rugat o batrana sa ma lase sa folosesc toaleta. A fost draguta si m-a ajutat. Toaleta nu avea usa, dar noroc ca era in fundul gradinii, a declarat, pentru Cancan, Anamaria Ferent. (A.R.A.)

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video