Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Gina Pistol a vrut la Kanal D, dar n-a fost sa fie

Gina Pistol a vrut la Kanal D, dar n-a fost sa fie

De: Cancan 03/07/2007 | 00:00
Gina Pistol a vrut la Kanal D, dar n-a fost sa fie

Ahmet Kalyoncuoglu, directorul general al S.C. Sinevizyon TV, a avut o intalnire cu Gina Pistol, in timpul unui casting organizat de casa de productie sus-amintita. Surse din interiorul televiziunii Kanal D ne-au povestit ca turcul ar fi invitat-o de cateva ori la restaurant pe Gina, pana cand aceasta si-a dat seama ca intentiile lui Ahmet Kalyoncuoglu sunt si de alta natura. Carcotasii nu au tinut cont de faptul ca directorul general este casatorit, are doi copii si o viata de familie fericita. Cat despre vedeta noastra, acesta ne-a declarat: „cu domnisoara Gina Pistol am fost si am ramas intr-o relatie strict profesionala”. Speculatiile care s-au facut pe seama turcului sunt probabil alimentate de faptul ca este singurul competent sa selecteze si sa incheie contracte de colaborare cu diverse persoane, cunoscute publicului larg sau nu, in vederea producerii de emisiuni de televiziune. (C.C.)

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video