Acasă » SOC » Si-a ucis fiica de 25 de ani pentru ca aceasta nu voia sa se lase de droguri!

Si-a ucis fiica de 25 de ani pentru ca aceasta nu voia sa se lase de droguri!

De: Cancan 29/08/2009 | 00:00
Si-a ucis fiica de 25 de ani pentru ca aceasta nu voia sa se lase de droguri!

Un politist pensionat din Italia si-a impuscat in cap fiica de 25 de ani pe motiv ca aceasta nu voia sa se interneze intr-un centru de dezintoxicare pentru a scapa de dependenta de droguri. Irene a fost ucisa de tatal sau, Vincenzo Marruccelli chiar pe scaunul din dreapta masinii pe care acesta o conducea.Dupa ce a realizat ce a facut, italianul a mers la sediul sectiei de politie unde a lucrat pana acum putin timp si a incercat sa se sinucida chiar in fata fostilor colegi. Acestia l-au convins insa sa ramana in viata, dupa care l-au arestat, cand in autoturismul sau au gasit cadavrul fiicei. Barbatul a explicat apoi de ce a apelat la acest gest extrem: se luase la cearta cu fiica sa, care nu voia sa se lase de consumul de stupefiante desi era mama unei fetite de 2 ani.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video