Acasă » SOC » Amy Winehouse s-a lasat de droguri! Ca sa dovedeasca, face saptamanal analize la sange!

Amy Winehouse s-a lasat de droguri! Ca sa dovedeasca, face saptamanal analize la sange!

De: Cancan 29/08/2009 | 00:00
Amy Winehouse s-a lasat de droguri! Ca sa dovedeasca, face saptamanal analize la sange!

Amy Winehouse este tot mai decisa sa devina fata cuminte. Si ca sa demonstreze tuturor ca s-a lasat de droguri, cantareata a decis sa faca saptamanal analize de sange. Amy vrea astfel sa le arate producatorilor ca este pusa pe treaba si nimic nu poate periclita turneul pe care il va demara in Statele Unite pentru a-si promova albumul „Back to Black”. De altfel, artista este urmarita pas cu pas de cateva persoane angajate sa se asigure ca nu va calca stramb. „Este urmarita pana si la toaleta. Pana acum, Amy a trecut toate testele”, a declarat o persoana din anturajul cantaretei britanice.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video