Acasă » SOC » Suparat ca avea probleme la serviciu, un barbat si-a omorat seful dandu-i foc!

Suparat ca avea probleme la serviciu, un barbat si-a omorat seful dandu-i foc!

De: Cancan 12/09/2009 | 00:00
Suparat ca avea probleme la serviciu, un barbat si-a omorat seful dandu-i foc!

Un barbat de origine britanica este judecat zilele acestea fiindca si-a ucis seful si a incercat sa le ia viata si altor colegi de munca. Russell Carter era nemultumit de banii pe care ii castiga la firma unde era angajat. Intr-o zi a plecat de la serviciu mai devreme spunand ca vrea sa demisioneze dar s-a intors cateva ore mai tarziu inarmat si dotat cu o franghie si o canistra de petrol.A intrat in biroul sefului sau, pe care l-a amenintat cu arma, l-a batut cu bestialitate si l-a legat cu franghia. A procedat la fel si cu alti cativa colegi de munca, dupa care a turnat petrolul si le-a dat foc. Trei dintre barbati au reusit sa scape inainte ca focul sa se extinda si sa ii raneasca. Nu acelasi lucru s-a intamplat si cu managerul, care si-a pierdut viata in urma acestui incident.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video