Acasă » Știri » Știri interne » Gina Pistol: Traiesc de pe urma imaginii, dar nu ma agat de portile televiziunilor

Gina Pistol: Traiesc de pe urma imaginii, dar nu ma agat de portile televiziunilor

De: Cancan 07/10/2009 | 00:00
Gina Pistol: Traiesc de pe urma imaginii, dar nu ma agat de portile televiziunilor

Gina Pistol se poate vedea din ce in ce mai des la emisiunile de divertisment. Insa nu gratis, ci cu onorarii destul de consistente. In acest fel a ajuns sa stranga aproximativ 4.000 de euro de pe urma emisiunilor. Fostul iepuras Playboy sustine totusi ca este cautata peste tot si ca nu se agata de portile televiziunilor. „Eu in primul rand ma gandesc ca aceste emisiuni au si caracter caritabil. In privinta faptului ca suntem platiti, mi se pare normal. In fond, e o munca pe care o depunem, iar eu, personal, traiesc de pe urma imaginii. In strsinatate se plateste si interviul pe care o televiziune il solicita unei vedete. Pe langa aceste participari, eu mai am si alte proiecte, nu ma agat de portile televiziunilor”, a declarat Gina pentru ziarul Ring.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video