Acasă » SOC » Un roman a fost arestat la Londra pentru trafic de droguri de mare risc!

Un roman a fost arestat la Londra pentru trafic de droguri de mare risc!

De: Cancan 07/10/2009 | 00:00
Un roman a fost arestat la Londra pentru trafic de droguri de mare risc!

Un roman a fost arestat la Londra pentru trafic si detinere de droguri de mare risc, dupa ce autoritatile britanice au efectuat mai multe perchezitii la domiciliu. Raidul a fost lansat dupa ce un politist sub acoperire, care se dadea dealer de droguri, a confiscat 1,1 kg de stupefinate in zona Brent, in valoare de 80.000-100.000 de lire.”Vom distruge retelele de crima organizata si pe cele care aprovizioneaza Londra cu droguri. Am verificat mai mult de 15 locuinte. Toate aceste case au fost verificate simultan si va exista un efect de unda in intreaga Londra”, a declarat un purtator de cuvant, care a mai spus ca vor fi formulate peste o suta de capete de acuzare impotriva persoanelor retinute.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video