Acasă » SOC » Printul de Savoia: Familia mea m-a salvat de droguri

Printul de Savoia: Familia mea m-a salvat de droguri

De: Cancan 12/10/2009 | 00:00
Printul de Savoia: Familia mea m-a salvat de droguri

Printul Emmanuel- Philibert de Savoia, unul dintre descendentii familiei regale italiene, a declarat intr-un interviu acordat recent ca a incercat de mai multe ori sa se drogheze insa nu a devenit dependent datorita membrilor familiei sale.”Am cunoscut drogurile, la fel si persoane care o faceau, prietenii mei buni au murit tocmai din aceasta cauza”, a spus italianul.”Cand te droghezi nu iti dai seama cat de rau poti ajunge. Si eu am incercat, dar am fost salvat de familia mea si de respectul pe care il port. Ei au fost cei care nu m-au lasat sa cad in acest pacat care iti poate face foarte mult rau”, a mai spus printul de Savoia.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video