Acasă » SOC » Fiica de parlamentar prinsa cu droguri

Fiica de parlamentar prinsa cu droguri

De: Cancan 19/10/2009 | 00:00
Fiica de parlamentar prinsa cu droguri

CAPTURA. Politistii au confiscat din masina fiicei de parlamentar canabis Alexandra Kira Fiul unui magistrat si o fata de parlamentar au fost prinsi de politistii din Iasi cu droguri asupra lor. Tinerii de bani gata au fost luati la sectie, in urma unei perchezitii. Ghinionul celor doi a fost ca au aruncat pe geamul masinii in care se aflau, un celofan, chiar in fata politistilor. Un ofiter a luat plasticul si a constatat ca miroase a canabis. Mai multe echipaje au plecat in urmarirea tinerilor, iar la control au descoperit ca ei aveau cateva grame de iarba. Toata lumea buna face asa ceva pentru distractie, le-a zis fiica de parlamentar politistilor. Cazul a fost preluat de DIICOT, dar idenitatea celor doi nu poate fi facuta publica. Filmul evenimentelor il puteti urmari in aceasta seara la Prima TV, la emisiunea 112-Politia in actiune. Tot atunci puteti urmari si descinderea ofiterilor Serviciului Antidrog in locuinta unui politist care a devenit traficant in timpul liber. Sebastian Voicu, un criminalist din Capitala, isi amenajase acasa o adevarata plantatie de marijuana, cu instalatie de climatizare si chiar cu muzica pentru plante. Imagini in avanpre-miera puteti vedea si pe www.cancan.ro.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video