Acasă » SOC » O fata de 16 ani a murit din cauza unei supradoze!

O fata de 16 ani a murit din cauza unei supradoze!

De: Cancan 21/10/2009 | 00:00
O fata de 16 ani a murit din cauza unei supradoze!

Dependenta de droguri face victime. Asa s-a intamplat si in cazul unei adolescente de 16 ani din Marea Britanie care a murit in urma unei supradoze de heroina. Desi familia acesteia a incercat din rasputeri sa o salveze, nu au reusit.Parintii acesteia au descoperit de ceva timp ca fata se droga si au incercat sa o interneze intr-un centru de reabilitare. Totul fara folos, pentru ca fiica lor nu a incetat sa consume heroina. Fata a inceput sa ia heroina, dupa ce l-a cunoscut pe Alex Charlamow, care era dependent de stupefiante. Cei doi s-au intalnit la scoala de arte din Highworth, de langa Swidon. „Am descoperit dependenta ei de curand. A fost prea tarziu.”, a spus cu lacrimi in ochi mama fetei.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video