Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Gina Pistol si-a luat motan de 600 euro

Gina Pistol si-a luat motan de 600 euro

De: Cancan 14/01/2010 | 00:00
Gina Pistol si-a luat motan de 600 euro
Atasata. Gina Pistol petrece ore bune in compania lui Rock, de care s-a indragostit la prima vedere

Mare iubitoare de animale, Gina Pistol si-a indeplinit moftul de a avea si un pisoi rasa Maine Coon, care a ajuns in scurt timp rasfatatul familiei. Fostul iepuras „Playboy” a avut la un moment dat o adevarata menajerie acasa: trei pisici si un catel. Ultima achizitie a blondei a fost Rock, un pisoi cu pedigree, pentru care a platit aproximativ 600 de euro. Dupa ce a vizionat mai multe exemplare pe internet, Gina a hotarat cine se va juca alaturi de birmanezul Thomas, siamezul Tom si catelul Lillo (pomeranian). Vedeta a avut de asteptat doua luni pana sa intre in posesia felinei, care a sosit din Germania in decembrie. Desi sustine ca toate cele patru animale se intelegeau foarte bine, Gina a decis sa-i paseze din responsabilitati si mamei sale. Prin urmare, Lillo si Tom au ajus la mama vedetei, urmand ca ea sa se ocupe indeaproape doar de Thomas si de Rock, care initial a purtat numele de Attilla.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video