Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Moni, din Bentley in Dacia 1310

Moni, din Bentley in Dacia 1310

De: Cancan 04/03/2010 | 00:00
Moni, din Bentley in Dacia 1310

Monica Columbeanu a fost prezenta, aseara, la evenimentul caritabil "Cook&Soul" desfasurat intr-un club bucurestean.

Daca pana acum doamna Columbeanu a fost obisnuita sa se „lafaie” numai in masini scumpe, de data aceasta Moni a ajuns la eveniment cu o Dacie Break de la B1 TV. Surpriza a venit in momentul in care Moni a asteptat ca operatorul de la B1 TV sa ii deschida usa si sa o pofteasca pe bancheta din spate a Daciei, inscriptionata cu sigla postului de televiziune. Evenimentul la care Monica a participat a fost unul caritabil, datorita caruia s-au strans bani in beneficiul Asociatiei Gia, care lupta pentru salvarea, sterilizarea si adoptia cainilor vagabonzi. Nuami Dinescu, Dana Savuica, Liviu Stanciu, Cristina Cioran si Gina Pistol au fost vedetele prezente la evenimentul caritabil, informeaza agentiadepresamondena.ro.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video