Acasă » Știri » Sport » Fotbal » Sica de la Melody: „Sa ma cheme DNA-ul”

Sica de la Melody: „Sa ma cheme DNA-ul”

De: Cancan 18/03/2010 | 00:00
Sica de la Melody: Sa ma cheme DNA-ul
Constantanul Tanase Geambasu, poreclit „Sica de la Melody" se apara in fata acuzelor aduse de Cornel Dinu si afirma ca nu-l cunoaste pe Adrian Cristea

Constantanul Tanase Geambasu, poreclit „Sica de la Melody" se apara in fata acuzelor aduse de Cornel Dinu si afirma ca nu-l cunoaste pe Adrian Cristea

„Eu nu-l cunosc pe acest baiat. Nu am vorbit in viata mea cu el. Marti seara m-a sunat nea Cornel Dinu si mi-a zis sa ma las de prostii. Nici nu stiam ce spune. Dupa aceea mi-a zis ca am sunat nu stiu ce fotbalist de la Dinamo si i-am propus o suma de bani ca s-o lase mai moale in meciul cu Steaua. Cu Adrian Cristea nu am nici o tangenta, repet! Il stiu pe Cristi Munteanu, pe George Curca sau pe Andrei Cristea de la Dinamo. In rest, pe nimeni. Chiar as vrea sa ma cheme DNA-ul la audieri, sa vada ca sunt nevinovat. Inaintea meciului cu Steaua, am fost la nea Vasile Turcu sa iau bilete pentru niste prieteni din Constanta. A inceput sa rada cand m-a vazut. Sunt prieten bun cu el”, a declarat Tanase Geambasu la sport.ro.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video