VIDEO Horia Brenciu: „Fiecare femeie din viata mea m-a invatat cate ceva!”

Showbiz
VIDEO Horia Brenciu: "Fiecare femeie din viata mea m-a invatat cate ceva!"

Brenciu nu obisnuieste sa le spuna adio femeilor din viata lui, pastreaza cu fiecare in parte o relatie care nu pare sa se termine vreodata. Horia spune ca acest lucru este posibil pentru ca acum le cunoaste mai bine pe fiecare dintre ele si chiar daca nu mai formeaza un cuplu, raman niste lucruri care trebuiesc pastrate cu drag. In plus, cantaretul considera ca are o datorie morala fata de fiecare dintre femeile din viata lui. „Niciodata nu am incheiat o relatie definitiva sau irevocabila cu o fosta iubita si de fiecare data cand ma intalnesc cu fostele mele iubite, o fac cu placere. Fiecare femeie din viata mea, m-a invatat cate ceva.”

Cat despre multitudinea de profesii cu care a jonglat aceea de prezentator TV, actor, cantaret, MC, Horia spune ca toate acestea au in comun adevarata lui iubire: muzica. „Pana la urma tu iti ridici singur cariera, fiecare lucru pe care l-a facut in viata mea, ma defineste! Cu TVR am avut o colaborare foarte buna, de acolo am cei 7 ani de acasa, Antena 1 m-a lasat sa fac ce imi trece prin cap, colaborarea cu PRO TV-ul m-a incantat foarte tare pentru ca nu am fost ca si prezentator ci actor. Muzica inseamna sa vorbesti frumos, sa transpui actoriceste mesajul pe care il ai de spus.”

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video