Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Bianca Dragusanu: „Foarte multa lume imi vrea raul! Nu mi-am folosit organele ca sa fac bani”

Bianca Dragusanu: „Foarte multa lume imi vrea raul! Nu mi-am folosit organele ca sa fac bani”

De: Cancan 30/03/2010 | 00:00
Bianca Dragusanu: Foarte multa lume imi vrea raul! Nu mi-am folosit organele ca sa fac bani

Asistenta lui Dan Capatos de la "Un show pacatos" crede ca este vanata de foarte multe persoane, care se gandesc in permanenta cum sa ii faca rau.

Bianca stie ca nu sunt multi care o apreciaza, femeile in special fiind cele care o critica in permanenta.

„Nu sunt iubita de nimeni. Foarte multa lume imi vrea raul. In special femeile. Stiti cum e vorba aia: vulpea cand nu ajunge la struguri spune ca sunt acri. Eu, spre deosebire de ele, am facut bani singura. Nu m-a ajutat nimeni. Nu mi-am folosit organele ca sa fac bani”, a declarat blonda pentru Agentia de Investigatii Media.

Bianca Dragusanu nu are de gand sa se mute din apartamentul lui Catalin Botezatu, desi ei nu mai sunt impreuna. „Nu mi-a luat nimeni nicio casa. Eu stau in apartamentul lui Catalin si nu plec de aici. Nu exista sa plec. Catalin nu a spus niciodata ca eu ar trebui sa plec din Bucuresti, asta ati citit in ziare. Nu este nimic adevarat, eu nu plec”, a precizat ea pentru sursa citata.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video