Oana Lis: „Nu ma vad la 35 de ani fara copil.Viorel nu vrea si m-am saturat sa il bat la cap”

Showbiz
Oana Lis: "Nu ma vad la 35 de ani fara copil.Viorel nu vrea si m-am saturat sa il bat la cap"

„Viorel nu vrea si m-am cam saturat sa il bat la cap. Oricum, nu ma vad la 35 de ani fara un copil. Probabil ca vom infia”, a declarat Oana Lis pentru Cascar.ro.

„Nunta o vom face la anul, sper sa fie totul bine. Nasii i-am ales deja, sunt niste prieteni de-ai mei, tineri ca mine, nu ca Viorel, pentru ca vreau sa ii am toata viata”, a mai spus ea.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video