Andreea Marin are o noua pasiune vestimentara

Showbiz
Andreea Marin are o noua pasiune vestimentara

Paparazzii Spy nu au ratat niciun detaliu din tinuta pe care Andreea a purtat-o in urma cu cateva zile, la o iesire prin oras. Au fotografiat bascuta de lana, manusile fara degete, din acelasi material, si fularul care completa setul.

In mod cert, „Zana” este indragostita de-a dreptul de cele trei accesorii, intrucat nu a renuntat la ele nici macar in momentul in care s-a urcat in masina, la caldurica. Si-a scos la un moment dat doar manusile, pentru a-si putea butona in voie mobilul. Mai multe detalii si fotografii in numarul de pe piata al revistei Spy.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video