Tibi Scobiola: „La doua zile dupa ce am fost operat de apendicita, a trebuit sa plec pe un vas de croaziera, ca sa-mi onorez contractul”

Showbiz
Tibi Scobiola:  "La doua zile dupa ce am fost operat de apendicita, a trebuit sa plec pe un vas de croaziera, ca sa-mi onorez contractul"

„Iubesc mult prea mult muzica si nu m-am gandit niciodata ce altceva as fi putut sa fac! Probabil ca mi-am dat seama ca nu as fi fost la fel de bun in altceva si am avut bunul simt sa stau in banca mea”, a declarat Tibi Scobiola pentru cancan.ro. Nici macar problemele de sanatate nu l-au tinut departe de scena, devotamentul sau fata de muzica fortandu-l sa paraseasca patul de spital pentru a-si onora contractele.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video