CFR Cluj mai face un transfer: Pedro Celestino de la Belenenses

Știri

„Mai avem nevoie si de un mijlocas, care sa-i fie dublura lui Peralta, si de un portar. Mijlocasul va semna luni sau marti, cand speram sa primim un raspuns favorabil de la FIFA si in cazul lui Weldon”, a anuntat Iuliu Muresan.

Fotbalistul vizat pentru a-i face concurenta lui Peralta este Pedro Celestino de la Belenenses, echipa care sezonul trecut a retrogradat in a doua liga portugheza. Mijlocasul are numarul 10 la Belenenses si a fost crescut la juniorii lui Sporting Lisabona.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video