Simona Trasca: „Sunt depresiva anul acesta! Stiu ca am probleme si d-aia vreau sa ma duc la un psiholog”

Showbiz
Simona Trasca: "Sunt depresiva anul acesta! Stiu ca am probleme si d-aia vreau sa ma duc la un psiholog"

Dupa ce s-a despartit de regizorul George Ciubotaru, Simona Trasca este din ce in ce mai afectata, asa ca prietenele i-au recomandat cateva vizite la psiholog.

„Sunt multi care incearca sa ma cucereasa si sa-mi ofere tot felul de vacante pe la Saint Tropez sau Milano. Dar nu mai am chef de nimeni, nu am mai iesit nicaieri in ultimul timp, de-abia mi-am mai luat cate un job. Sunt depresiva anul acesta. Stiu ca am probleme si d-aia vreau sa ma duc la un psiholog”, a spus Simona Trasca, informeaza ziarul „National”.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video