Traficul pe DN1 a fost deviat din cauza lucrarilor la un pod!

Știri
Traficul pe DN1 a fost deviat din cauza lucrarilor la un pod!

Centrul Infotrafic al Politiei Romane informeaza ca in judetul Brasov duminica, incepand cu ora 14.00, s-a luat masura devierii traficului rutier de pe DN1, dinspre Brasov catre Valea Prahovei, pe DN1A Sacele – Cheia – Ploiesti, in vederea evitarii ambuteiajelor pe raza statiunilor montane, arata Mediafax.

In judetul Prahova, in zona Busteni, se circula ingreunat, alternativ, pe o banda, pe un pod aflat in lucru, la kilometrul 131+460 metri.

Coloana de autovehicule pe sensul de mers catre Bucuresti masoara aproximativ cinci kilometri.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video