Fotomodelul Iulia Rosca: „M-am imbatat la colindat pana cand am uitat sa ma ridic de jos”

Showbiz
Fotomodelul Iulia Rosca: "M-am imbatat la colindat pana cand am uitat sa ma ridic de jos"

Ei au mers la colindat, dupa care au inceput sa bea. Iulia era incepatoare si nu stia ce o asteapta daca amesteca bauturile.

„La noi in Sighisoara se pastreaza si acum traditia colindatului asa ca am participat si eu. Pana seara a fost foarte plictisitor, o monotonie totala, pana cand a aparut o gasca de-a mea de prieteni si am incins un mare chef. Eu n-am stiut ca daca amesteci bauturile iti este foarte rau asa ca am baut mai multe, pana cand am uitat sa ma mai ridic de jos”, a declarat Iulia la „Distractia pe vremea mea” de la Antena 2.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video