Acasă » Știri » Știri interne » Iarna isi intra in drepturi! Traficul de pe DN1 Oradea-Huedin a fost intrerupt

Iarna isi intra in drepturi! Traficul de pe DN1 Oradea-Huedin a fost intrerupt

De: Cancan 17/12/2011 | 00:00
Iarna isi intra in drepturi! Traficul de pe DN1 Oradea-Huedin a fost intrerupt

Traficul pe DN1 Oradea – Huedin, zona Piatra Craiului, a fost intrerupt din cauza TIR-urilor care nu puteau inainta de zapada depusa pe carosabil.

Masinile de deszapezire care actionau in zona au ramas blocate in coloanele de masini care s-au format.

In conditiile in care pana duminica, la ora 8.00, este in vigoare o informare emisa de Administratia Nationala de Meteorologie conform careia in regiunile intracarpatice vor fi precipitatii mixte, iar la munte va ninge, politistii le recomanda soferilor sa nu porneasca la drum daca nu au autovehiculele echipate de iarna.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video