Acasă » Showbiz » Showbiz intern » VIDEO Ce a mancat Andreea Mantea de Paste: 10 oua, 5 felii de drob si un cozonac jumatate! Crezi ca glumeste?

VIDEO Ce a mancat Andreea Mantea de Paste: 10 oua, 5 felii de drob si un cozonac jumatate! Crezi ca glumeste?

De: Cancan 16/04/2012 | 00:00
VIDEO Ce a mancat Andreea Mantea de Paste: 10 oua, 5 felii de drob si un cozonac jumatate! Crezi ca glumeste?

Andreea Mantea pare sa fi avut sarbatori pline, cel putin la capitolul mancare.

Intrebata de Adi Artene, colegul ei de la CANCAN TV, daca a mancat mult de Paste, Andreea Mantea a parut pusa in incurcatura, apoi s-a pus pe confesiuni.

„Pai, am mancat vreo 9 oua, cu asta 10, daca il mananc, vreo 5 felii de drob si vreo, hai sa rotunjesc, un cozonac si jumatate”, a enumerat Andreea.

„Deci, tie anul acesta iepurasul ti-a adus de mancare”, a incercat Adi o concluzie.

„Eu cred ca am mancat si iepurasul, nu mai tin bine minte! Dar sa nu mai vorbim de mancare!”, a completat bruneta, care a afisat insa o silueta care ii contrazicea spusele.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video