Parintii fetitei care a murit in fantana din curte i-au pastrat intacte hainele si jucariile! „In fiecare zi ne gandim la Georgiana”

Știri
Parintii fetitei care a murit in fantana din curte i-au pastrat intacte hainele si jucariile! "In fiecare zi ne gandim la Georgiana"
Dor. Tatal micutei spune ca de cate ori ii este greu merge in camera Georgianei pentru a se linisti

Dupa pierderea Georgianei, Ion si Irina Vacarus au fost urmariti de ghinion. De parca nu era destul ca pierdusera un copil, Alina, cealalta fata, in varsta de cinci ani, le-a fost luata de autoritati si internata intr-un centru de plasament. Tatal ei a semnat, intr-o zi in care consumase ceva mai mult alcool, o hartie in care declara ca nu poate sa aiba grija de ea. „Prietenul” sau de pahar a dus-o la Protectia Copilului si fata a ajuns in plasament. Dupa atatea necazuri, familia va avea parte, totusi, de o bucurie: Irina este insarcinata in luna a opta si asteapta sa nasca.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video