Anamaria Prodan: „Titi Tudor zice despre mine ca am vandut femei, pot sa il vand si pe el, ca tot femeie e. L-am ajutat sa isi scoata copiii din puscarie”

Știri
Anamaria Prodan: "Titi Tudor zice despre mine ca am vandut femei, pot sa il vand si pe el, ca tot femeie e. L-am ajutat sa isi scoata copiii din puscarie"

Prodanca spune ca l-a ajutat in trecut pe Titi Tudor si sa isi scoata fiul de la inchisoare.

„Dumitru Tudor este un om caruia i-am dat sa manance, de mila. E jenant pentru el ca barbat sa faca asa ceva. El e un batran care mai are cateva zile de trait si ar trebui sa le traiasca frumos. Eu l-am ajutat sa isi scoata copiii din puscarie, l-am ajutat cu bani pentru ca sotia lui e bolnava de cancer. I-am dat si o masina din parcul meu auto. El zice despre mine ca am vandut femei, pot sa il vand si pe el, ca tot femeie e.”, a spus Anamaria Prodan, la Happy Hour.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video