Acasă » Știri » Știri interne » Cortul lui Gigi Becali, în flăcări în Drumul Taberei pentru a doua oară

Cortul lui Gigi Becali, în flăcări în Drumul Taberei pentru a doua oară

De: Cancan 14/11/2012 | 10:37
Cortul lui Gigi Becali, în flăcări în Drumul Taberei pentru a doua oară

Campania electorală pare a deveni una incendiară. Dovadă este şi cel de-al doilea atac îndreptat către corturile de campaniei ale lui Gigi Becali, candidat pentru Parlamentul României.

Gigi Becali, scandal cu Monica tatoiu

În dimineaţa zilei de miercuri, un al doilea cort localizat în cartierul Drumul Taberei a fost incendiat de către o mână criminală, notează RTV.

„Ăştia sunt oameni nebuni. Asta i-a intrigat, că sunt mai multe corturi ale mele în Drumul Taberei. Am pus multe pentru că dau câte un calendar creştin, chestii promoţionale. Să poată să vină oamenii să vadă ce vreau eu să fac, ce nu ştiu ce.”

„Acum vreo trei zile s-a mai dat foc la unul. E al doilea incident. Să nu mai zicem să nu facem al doilea tam-tam. Ăştia de la PDL sunt mai vagabonzi aşa”, a spus Becali în direct la RTV.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video