Acasă » Știri » Știri interne » O femeie a lovit cu maşina un poliţist de la circulaţie! Bărbatul a vrut să-i dea amendă, iar ea, supărată, l-a lovit cu maşina!

O femeie a lovit cu maşina un poliţist de la circulaţie! Bărbatul a vrut să-i dea amendă, iar ea, supărată, l-a lovit cu maşina!

De: Cancan 10/01/2013 | 11:47
O femeie a lovit cu maşina un poliţist de la circulaţie! Bărbatul a vrut să-i dea amendă, iar ea, supărată, l-a lovit cu maşina!

Un poliţist de la Poliţia Locală a Municipiului Bucureşti a fost lovit intenţionat cu maşina de o femeie foarte nervoiasă, din cauză că i s-au cerut actele la control.

Şoferiţa a oprit maşina într-o zonă interzisă din Capitală, iar când poliţistul a atenţionat-o să mute vehiculul, ea a refuzat şi a început să-l înjure.

Mai mult, atunci când poliţistul i-a cerut actul de identitate, ea a accelerat şi l-a lovit pe acesta la genunchi, informează RTV.

O femeie a lovit cu maşina un poliţist de la circulaţie! Bărbatul a vrut să-i dea amendă, iar ea, supărată, l-a lovit cu maşina!

O femeie a lovit cu maşina un poliţist de la circulaţie! Bărbatul a vrut să-i dea amendă, iar ea, supărată, l-a lovit cu maşina!

Poliţistul rănit a fost transportat la spital unde va fi supun unor investigaţii. Din primele informaţii reiese că bărbatul a fost rănit în zona genunchilor.

 

Ana Tepsanu

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video