Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Mihai Traistariu, innebunit dupa noul sau LOOK: „Ma iubesc din ce in ce mai mult”. Cum s-a pozat artistul

Mihai Traistariu, innebunit dupa noul sau LOOK: „Ma iubesc din ce in ce mai mult”. Cum s-a pozat artistul

De: Cancan 15/08/2013 | 09:13
Mihai Traistariu, innebunit dupa noul sau LOOK: Ma iubesc din ce in ce mai mult. Cum s-a pozat artistul

De cand si-a facut implantul de par, Mihai Traistariu nu isi mai poate lua ochii din oglinda. Acest lucuru a fost marturisit chiar de el, care a postat si o fotografie, pe o retea de socializare, care demonstreaza acest lucru.

In urma cu cateva luni, Mihai Traistariu si-a facut implant de par la o clinica din Turcia. Rezultatele s-au vazut abia dupa ceva timp, iar acum artistul este innebunit… dupa el.

In urma cu cateva ore, solistul a publicat o fotografie pe o pagina de socializare, in care apare in timp ce se uita intr-o oglinda.

Mihai Traistariu

In comentariul pe care l-a lasat, Traistariu a marturisit ca se uita in toate oglinzile pe care le intalneste si spune ca se iubeste din ce in ce mai mult.

„Ma pozez in toate oglinzile pe care le intalnesc. Se numeste … Narcisism. Da … Stiu … Ma iubesc din ce in ce mai mult in ultima vreme ! Te pui cu dragostea?!”, a scris artistul la comentatriul fotografiei cu pricina.

Banner

Ionut Chiperi

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video