Acasă » Știri » Știri interne » Accident incredibil la Timişoara! Două persoane au ajuns la spital, după ce un balcon s-a prăbuşit

Accident incredibil la Timişoara! Două persoane au ajuns la spital, după ce un balcon s-a prăbuşit

De: Cancan 29/08/2013 | 15:50
Accident incredibil la Timişoara! Două persoane au ajuns la spital, după ce un balcon s-a prăbuşit

Două persoane au fost transportate, joi, la Spitalul Judeţean Timişoara, după ce un balcon de la etajul al doilea al unei clădiri istorice din municipiu s-a prăbuşit.

Potrivit pompierilor care s-au deplasat la locul accidentului, un balcon de la etajul al doilea al unei clădiri istrorice din Timişoara s-a prăbuşit joi, două persoane fiind rănite, informează Mediafax.

În urma incidentului, cele două persoane au fost transportate la Spitalul Judeţean Timişoara.

Clădirea respectivă, care se află pe strada 16 Decembrie din Timişoara, are o vechime de peste o sută de ani şi se află într-o stare avansată de degradare.

Banner

Ionut Chiperi

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video