Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Keo nu mai poate sa cante! Boala l-a tintuit la pat: „Starea mea fizica nu imi permite…”

Keo nu mai poate sa cante! Boala l-a tintuit la pat: „Starea mea fizica nu imi permite…”

De: Cancan 15/10/2013 | 17:50
Keo nu mai poate sa cante! Boala l-a tintuit la pat: Starea mea fizica nu imi permite...

Pericolele trecerii de la un anotimp la altul pot sa afecteze si vocea, si, in cazul lui Keo, si munca, iar fanii isi fac deja griji pentru el.

Mereu foarte atent cu show-urile si concertele in care e angrenat, Keo a fost silit sa isi lase balta spectatorii din cauze care nu tin neaparat de el. Poate doar de faptul ca nu a fost atent cu sanatatea sa.

„Dragilor, din pacate din cauza unei laringite foarte severe, am fost nevoit sa aman concertul de maine din garajul Europa FM, pe saptamana viitoare, miercuri 23 octombrie, ora 19. Mi-as fi dorit din tot sufletul sa fiu alaturi de voi dar starea mea fizica nu imi permite sa sustin concertul. Impreuna cu Skizzo, va promitem si mai multe surprize si un mega show saptamana viitoare. Pana atunci, ascultati muzica buna si feriti-va de raceala. Va pup. Keo”, a scris cantaretul pe Facebook.

Andreea Balan, Keo

Din pacate, artistul nu va beneficia de cea mai buna atentie, pentru ca iubita Andreea Balan este plecata intr-o vacanta prelungita in Republica Dominicana, fara el.

D.B.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video