Acasă » Showbiz » Showbiz intern » A strans 3.5 milioane de vizualizari pe YouTube! „De la urata la draguta”

A strans 3.5 milioane de vizualizari pe YouTube! „De la urata la draguta”

De: Cancan 11/05/2014 | 21:28
A strans 3.5 milioane de vizualizari pe YouTube! De la urata la draguta

Filmuletul Dianei Martinez a facut inconjurul internetului dupa ce fata a urcat video-ul in care se machiaza pentru o iesire in oras. Clipul a reusit sa stranga peste 3,5 milioane de vizualizari pe Youtube.

Nici ea nu se astepta ca primul sau filmulet intitulat „De la urata la draguta” sa aiba un astfel de succes.



„Este primul meu clip si vreau doar sa va arat cat de mult se poate transforma o persoana cu ajutorul machiajului. Insa, asa cum am mentionat si in clip, asta nu e un lucru rau, toti avem nevoie de ceva care sa ne dea mai multa incredere in noi insine”
, a declarat ea.

Desi nu este make-up artist, fata da dovada de o indemanare iesita din comun, ea reusind o transformare de exceptie.

A.P

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video