Acasă » Știri » Știri interne » Trafic de COSMAR in Nordul Bucurestiului dupa un accident in care au fost implicate 3 masini! Nimeni nu a fost ranit!

Trafic de COSMAR in Nordul Bucurestiului dupa un accident in care au fost implicate 3 masini! Nimeni nu a fost ranit!

De: Cancan 17/05/2014 | 10:54
Trafic de COSMAR in Nordul Bucurestiului dupa un accident in care au fost implicate 3 masini! Nimeni nu a fost ranit!

Trei autoturisme au fost implicate, sambata dimineata, intr-un accident rutier produs in zona Baneasa din Bucuresti, fara a se inregistra victime, au declarat, pentru Mediafax, reprezentantii Brigazii Rutiere a Capitalei.

Potrivit surselor citate, accidentul a avut loc pe DN 1, in zona pasarelei de la complexul comercial Baneasa.
La fata locului s-au deplasat mai multe echipaje de Politie Rutiera si trei ambulante.

Persoanele aflate in masinile care s-au tamponat au refuzat sa fie duse la spital.

Traficul rutier spre si dinspre DN 1 a fost deviat temporar pe zonele de acces laterale pasarelei.

„Este vorba despre trei autoturisme. Persoane ranite nu sunt, deci vorbim despre o simpla tamponare. Traficul in acest moment este restrictionat pe pasarela din dreptul magazinului Ikea dar va fi reluat in cateva minute. Unul dintre autoturisme a ajuns, intr-adevar, pe sensul celalalt de mers. Din cate stiu persoanele implicate in accident nu au solicitat ingrijiri medicale si au refuzat asistenta medicilor de la ambulanta”, a explicat Andrei Codau, purtator de cuvant al Politiei Rutiere din Capitala.
 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video