Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Se simt bine împreună! Chef FLORIN DUMITRESCU e îndrăgostit lulea

Se simt bine împreună! Chef FLORIN DUMITRESCU e îndrăgostit lulea

De: Cancan 15/04/2016 | 17:12
Se simt bine împreună! Chef FLORIN DUMITRESCU e îndrăgostit lulea

Chef Florin Dumitrescu îşi iubeşte la nebunie soţia şi petrece cât mai mult timp cu aceasta. El şi Cristina au mers zilele trecute la o terasă, acolo unde s-au distrat de minune.

Când nu-şi sorbea soţia din priviri, chef Florin Dumitrescu îi arăta Cristinei ceva interesant pe telefonul mobil, iar aceasta zâmbea. Cert este că cei doi se iubesc ca-n prima zi, iar relaţia merge ca pe roate. Florin şi Cristina s-au căsătorit în urmă cu doi ani, după patru ani de relaţie. Au împreună două fetiţe, Ava şi Mia. Prima mâncare pe care Cristina i-a gătit-o vreodată lui Florin a fost o mâncare de cartofi cu cârnaţi, în care pusese prea mulţi ardei iuţi. Cei doi s-au cunoscut în restaurantul unde lucra Florin şi unde ea venise pentru degustarea unui nou fel de mâncare din meniul localului. Iar de la degustare de mâncare s-a ajuns la  degustare de destin.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video