Acasă » SOC » A fost condamnat la moarte pentru ca a platit 2 milioane de dolari unui asasin sa-i omoare amanta!

A fost condamnat la moarte pentru ca a platit 2 milioane de dolari unui asasin sa-i omoare amanta!

De: Cancan 25/05/2009 | 00:00
A fost condamnat la moarte pentru ca a platit 2 milioane de dolari unui asasin sa-i omoare amanta!

Unul dintre cei mai bogati si influenti oameni din Egipt a fost condamnat la moarte dupa ce instanta a dovedit ca el a platit unui asasin 2 milioane de dolari pentru a o omora pe fosta sa amanata care l-a parasit.Hisham Talaat Mustafaa primit pedeapsa cu moartea pentru ca platit ca fosta sa amanta, o renumita cantareata libaneza Suzanne Tamim sa fie ucisa. Sentinta a produs uimire in Tibet, avand in vedere ca barbatul era un membru al Parlamentulului, proprietar de hoteluri luxoase si statiuni si un apropiat al presedintelui Hosni Mubarak

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video