Acasă » Știri » Știri interne » Codrin Stefanescu, acces interzis cu tancul In Bucuresti

Codrin Stefanescu, acces interzis cu tancul In Bucuresti

De: Cancan 26/05/2008 | 00:00
Codrin Stefanescu, acces interzis cu tancul In Bucuresti

Candidatul PC la Primaria Capitalei, Codrin Stefanescu, a filmat, in acest weekend, un videoclip, urcandu-se pe un tanc fabricat la Reghin, in 1943, si purtand pe cap o cascheta, gaurita de gloante, din cel de-al Doilea Razboi Mondial. In turela s-a aflat senatorul PC Marius Marinescu, care a ascultat indicatiile de directie si traiectorie date de Codrin Stefanescu. Filmarile au fost realizate la Muzeul Militar Central, dupa ce Codrin Stefanescu a obtinut o aprobare in acest sens de la ministrul Apararii, Teodor Melescanu. Daca initial Codrin Stefanescu a dorit sa-si lanseze campania iesind cu tancul in Bucuresti, el a trebuit sa renunte ulterior la aceasta idee, intrucat nu a obtinut aprobare de la edilii Capitalei. Videoclipul urmeaza sa fie lansat in campania electorala saptamana viitoare. (D.P.)

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video