Acasă » Știri » Știri interne » Dana Nastase se simte extrem de rau dupa ce sotul ei a incercat sa se sinucida! Nu a iesit deloc din casa! A primit ingrijiri medicale la domiciliu!

Dana Nastase se simte extrem de rau dupa ce sotul ei a incercat sa se sinucida! Nu a iesit deloc din casa! A primit ingrijiri medicale la domiciliu!

De: Cancan 21/06/2012 | 00:00
Dana Nastase se simte extrem de rau dupa ce sotul ei a incercat sa se sinucida! Nu a iesit deloc din casa! A primit ingrijiri medicale la domiciliu!

Dupa ce Adrian Nastase a vrut sa se sinucida, o echipa de politisti a mers sa faca cercetari la locul faptei.

O echipa s-a deplasat la locuinta lui Adrian Nastase acolo unde a strans probe. Avocatul Ion Cazacu a declarat ca familia fostului premier nu vrea sa faca declaratii in acest caz. „Dana Nastase se simte extrem de rau! La fel si domnul Nastase. Politia a venit la fata locului, a strans probe, a facut cercetari si investigatia va continua maine”, a spus avocatul lui Adrian Nastase.

Dana Nastase nu a parasit imobilul, o echipa de medici oferindu-i prim ajutor sotiei fostului premier.

Fostul premier a fost condamnat la doi ani de inchisoare cu executare in dosarul „Trofeul Calitatii”.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video