Anastasia Soare i-a aranjat sprancenele lui Oprah inainte de emisiune

Showbiz
Anastasia Soare i-a aranjat sprancenele lui Oprah  inainte de emisiune

Madonna, Tom Cruise, Beyonce, Aretha Franklin, Anastasia Soare si multe alte celebritati de la Holywood au trait cu emotie ultima inregistrare a emisiunii „Oprah Show”, dupa 25 de ani de la debutul pe micul ecran. Invitatii abia si-au putut stapani lacrimile, iar Anastasia, in culise, in timp ce-i aranja sprancenele, i-a povestit vedetei cum a devenit telespectatoare fidela.

„Am ajuns la Oprah in jurul orei patru, in ziua in care avea ultimul show, ca sa-i fac sprancenele. Emotionata, i-am povestit cum am cunoscut-o eu, cu zece ani inainte sa ne cunoastem fata-n fata. Abia ajunsesem in America si nu stiam deloc engleza. Sotul meu vorbea limba si se uita numai la sport. Atunci, in America, la ora trei fix, toata lumea lasa totul de-o parte si se uita la

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video