Corespondentul PRO TV, Andreea Marinescu a primit cadou de ziua ei o vacanta la Milano!

Showbiz
Corespondentul PRO TV, Andreea Marinescu a primit cadou de ziua ei o vacanta la Milano!

„Excursia la Milano a fost minunatul cadou pe care l-am primit de la prietenele mele la implinirea varstei de 30 de ani. Ne-am decis sa plecam de la Constanta asa ca, inainte de a zbura spre Milano, am luat pranzul pe plaja, in Mamaia. Sincer, de ziua mea, ma asteptam la orice altceva mai putin la o plecare din tara intr-o formula atat de numeroasa, am fost 9 fete! Am fost pentru a treia oara la Milano, orasul meu preferat, iar faptul ca am fost aici alaturi de cele mai bune prietene l-a plasat definitiv pe primul loc in topul favoritelor mele”, povesteste foarte incintata corespondentul Stirilor ProTv.

Andreea Marinescu se declara extrem de incintata de vacanta petrecuta alaturi de prietenele ei.

„Cele 4 zile petrecute in Orasul Modei au fost pline. Pot spune ca a fost cea mai reusita combinatie intre shopping, vizitat si timp petrecut cu cele mai bune prietene. Pentru prima data am mers si la lacul Como, loc pe care il recomand oricui! Eu sigur o sa ma intorc in acest colt de Paradis”, a promis Andreea Marinescu.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video