Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Gina Pistol despre piesa celor de la Animal X: „M-a determinat sa ma apuc sa invat sa ma dau cu placa”!

Gina Pistol despre piesa celor de la Animal X: „M-a determinat sa ma apuc sa invat sa ma dau cu placa”!

De: Cancan 16/12/2010 | 00:00
Gina Pistol despre piesa celor de la Animal X: M-a determinat sa ma apuc sa invat sa ma dau cu placa!

Frumoasa blonda a comentat cel mai nou single al trupei Animal X care va fi lansat in exclusivitate pe cancan.ro, luni, 20 decembrie.

Gina Pistol s-a alaturat vedetelor care au comentat piesa „Unii dintre noi”, semnata de Animal X si Yolo.

Desi a tinut sa precizeze ca nu a reusit sa „intre” in teaser-ul pe care vi l-am prezentat ieri deoarece nu a fost in Capitala, in ziua filmarii, vedeta nu a ratat ocazia de a-si spune punctul de vedere.

„Dementiala, foarte, foarte misto! E ceva diferit! Am cautat-o deja pe net sa o gasesc, si cum inca nu e, o sa astept ca restul lumii pana luni. Imi place atat de mult incat m-a determinat sa ma apuc sa invat sa ma dau cu placa”, a spus Gina.

Intra maine sa vezi ce a spus Liviu Varciu despre noul single Animal X feat. Yolo.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video